archive-lv.com


Web directory, archive
Search archive-lv.com:


Find domain in archive system:
archive-lv.com » LV » M » MAGNETS.LV

Total: 137

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Orientēšanās sacensības Magnēts
    Starts no 11 30 līdz 14 30 Neskaidrību gadījumā vērsieties pie tiesnešiem Dalībnieks sacensību centrā iegādājas karti Nepieciešamības gadījumā īrē SPORTidenta kartiņu Dalībnieks savieno kartē izvēlētās distances kontrolpunktus par paraugu ņemot uz galdiņiem novietotās kartes Organizatori finišā pēc SPORTidenta kartiņas nolasīšanas izsniegs Jūsu rezultāta izdruku Esiet pieklājīgi pret sevi saviem konkurentiem organizatoriem neizraisiet konfliktus ar teritoriju privātīpašniekiem Dalībnieki ir paši atbildīgi par savu veselības stāvokli Vadība BJC IK Auseklis un biedrība SAA Magnēts Sacensību vadītājs Henrijs Freimanis Tel 29156451 www magnets lv e pasts magnets magnets lv Dalībnieku grupas W12 M12 1996 g dzim un jaunāki W14 M14 1994 g dzim un jaunāki W16 M16 1992 g dzim un jaunāki WA MA un WB MB atklātās grupas W40 M40 1968 g dzim un vecāki W50 M50 1958 g dzim un vecāki W60 M60 1948 g dzim un vecāki W70 M70 1938 g dzim un vecāki Distances 1 distance 1 līdz 3 km 2 distance 3 līdz 5 km 3 distance 5 līdz 7 km 4 distance 7 līdz 11 km Dalībnieki distanci var izvēlēties atbilstoši savai sagatavotībai un pašsajūtai Atsevišķās kārtās dalībnieki drīkst brīvi mainīt distances Vērtēšana Punktus dalībnieki saņem par izcīnītajām vietām katrā kārtā atsevišķi skat punktu tabulu Kopvērtējumu

    Original URL path: http://www.magnets.lv/?p=doc&src=/2008/ziemas_magnets_2008.php (2016-02-13)
    Open archived version from archive


  • Orientēšanās sacensības Magnēts
    3 5 W45A 1959 1963 4 6 W45B 1959 1963 3 5 W40A 1964 1968 4 6 W40B 1964 1968 3 5 W35A 1969 1973 5 7 W35B 1969 1973 3 5 W21A atklātā 5 7 W21B atklātā 4 6 W21C atklātā 2 4 W18 1990 1991 4 6 W16 1992 1993 4 6 W14 1994 1995 2 4 W12 1996 1997 1 2 apzīmētā W10 1998 1999 1 2 apzīmētā W8 2000 1 2 apzīmētā Dalībnieku grupas Velomagnētā W M distance bez ierobežojuma W un M vērtē atsevišķi Dalībnieku grupas Ziemas Magnētā W M 10 12 14 16 21 A B 40 50 60 70 Dalībnieku grupas Nakts magnētā W M 16 21A B 40 50 Pirmajā reizē Lai piedalītos sacensībās pirmajā reizē arī tad ja ir startēts iepriekšējā sezonā sacensību centrā ir jāaizpilda anketa un jāsaņem dalībnieka numurs kurš ir derīgs visu 2008 2009 gada sezonu Lai ātrāk veiktu reģistrāciju iesakām jau iepriekš izdrukāt un aizpildīt šo anketu kuru aizpildītu atvest uz savu pirmo Magnēta kārtu Piedaloties sacensībās pirmo reizi iesakām iepazīties ar dažiem padomiem Sacensību norise Dalībnieki izvēlas starta grupu atbilstoši vecumam un sagatavotībai WM 8 10 12 grupu dalībniekiem sacensību vietā jāierodas pieaugušo pavadībā Lai atvieglotu orientēšanās apmācību minētajās grupās šīs distances apvidū ir īpaši nomarķētas Starts atvērts no plkst 16 00 līdz 19 30 Dalībnieks ierodoties sacensību centrā reģistrācijā nomaksā dalības maksu ja nav savas personīgās SI kartes to izīrē un tad var doties uz startu Numura lietošana obligāta Pie ieejas starta koridorā dalībnieks iztīra SI kartē iepriekšējo informāciju sagaidot trīs secīgus skaņas un gaismas signālus Tālāk dalībnieks dodas savā starta koridorā savieno kartē savas distances kontrolpunktus un izplāno veicamo distanci Kad distance izplānota brīvi izvēlētā laikā var startēt distancē ievietojot SI karti ierīcē Starts un atskanot signālam doties distancē Magnētā tiek pielietota elektroniskā atzīmēšanās

    Original URL path: http://www.magnets.lv/?p=doc&src=2008/vasaras_magnets_2008.php (2016-02-13)
    Open archived version from archive

  • Orientēšanās sacensības Magnēts
    O 26 08 Zaķumuiža D virves velo orientēšanās trekings orientēšanās 9 kārta O 09 09 Mucenieki virves velo orientēšanās Dalībnieku grupas Magnēta PS Dalībnieki startē komandās pa divi sekojošās ieskaites grupās W sieviešu M vīriešu un MIX jauktā un sekojošās vecuma grupās W16 39 M16 39 W40 M40 Ir iespēja startēt OPEN grupā izvēloties brīvi distanci bez ieskaites mācībām treniņiem vai vienkārši atpūtai Sacensību disciplīnas Katrā sacensību kārtā ir iekļautas trīs disciplīnas kuru veikšanai kopumā nepieciešamas aptuveni 1 2 stundas To secība un kombinācijas katrā kārtā mainās Kopumā ir sešas pamata disciplīnas TREKINGS pārgājiens skrējiens šķēršļotā trasē ar atvieglotu navigāciju ORIENTĒŠANĀS pārgājiens skrējiens šķēršļotā trasē ar sarežģītāku navigāciju VELO MTB posms pa meža ceļiem takām LAIVAS posms ezerā divvietīgās kanoe līdz 20 minūšu garumam PELDĒŠANA posms ezerā ar vai bez glābšanas vestēm līdz 15 20 minūšu garumam VIRVES tā saucamās zemās virves šķēršļu josla līdz 5 10 minūšu garumam Sacensību norise Starta grupu dalībnieki komandas izvēlas atbilstoši vecumam un sagatavotībai Starts atvērts no plkst 16 00 līdz 19 30 slēgts 21 00 Lai piedalītos sacensībās pirmajā reizē ir jāaizpilda anketa un jāsaņem dalībnieka numurs kurš ir derīgs visu sezonu Sacensībās tiek izmantota SPORTident elektroniskā atzīmēšanās sistēma Komandai pietiek ar vienu SI kontrolkarti tās trūkuma gadījumā to iespējams izīrēt vai iegādāties sacensību centrā SI kontrolkartē veiktās atzīmes distances laikā pēc finiša būs kā apliecinājums tam ka komanda ir veikusi visu distanci pareizajā secībā Posmu maiņās pavadītais laiks tiek iekļauts kopējā distances laikā Komandai jāfinišē tā lai finiša tiesnesis skaidri varētu saskatīt dalībnieku numurus Finiša tiesnesis nolasa SI kontrolkartes atmiņu un izsniedz komandai izdruku ar distances posmu laikiem Komanda kura dažādu iemeslu dēļ nav veikusi distanci obligāti par to paziņo finiša tiesnesim lai ir iespējams reģistrēt ka dalībnieki iznākuši no meža Komandas pašas nodrošina dažādiem posmiem nepieciešamo inventāru izņēmums laivu posmi un

    Original URL path: http://www.magnets.lv/?p=doc&src=/2008/piedzivojumu_magnets_2008.php (2016-02-13)
    Open archived version from archive


  • Orientēšanās sacensības Magnēts
    Biļetens 28 08 2016 Rīgas stafetes Baldone Riekstukalns 18 09 2016 Tautas Rogainings Rīga Jaunciems 1 Biļetens Pievienojies mums Afiša Magnēts lielā balva Eiropas 2008 gada auto FIAT 500 Sacensību organizācija un vērtēšana Sacensības tiek organizētas uz Vasaras Magnēta bāzes skat Vasaras Magnēta nolikumu Par sacensību dalībniekiem automātiski tiek reģistrēti visi Vasaras Magnēta 2008 dalībnieki skat vasaras Magnēta nolikumu Par sacensību dalībnieku nevar kļūt ja dalībnieks nav reģistrējies Vasaras Magnētam Vērtēšana notiek pēc Vasaras Magnēta principiem visās grupās Vērtēšanā tiek iekļautas visas kārtas no maija līdz septembrim ieskaitot otrdienas trešdienas ceturtdienas Nav noteikta papildus dalības maksa Balvas Mēneša Balvas pārsteiguma balvas Galvenā BALVA Automašīna FIAT 500 Eiropas 2008 gada auto Balvu izcīņa un apbalvošana Mēneša balvas izcīņā piedalās visi mēneša sacensību dalībnieki kuri piedalījušies vismaz piecās sacensību kārtās tiek summēti visi attiecīgajā mēnesī iegūtie punkti Mēneša balvu saņem katras grupas uzvarētājs attiecīgajā mēnesī kā arī papildus tiks izlozētas balvas dažādās grupās Apbalvošana par iepriekšējo mēnesi notiek katra nākamā mēneša pirmajās kārtās Galvenās balvas izcīņā piedalās visi sacensību dalībnieki kas katrā no 5 mēnešiem maijs jūnijs jūlijs augusts septembris ir piedalījušies vismaz 5 Vasaras Magnēta kārtās ik mēnesi un finišējuši tajās ar ieskaitītu rezultātu Izpildot iepriekšminēto kritēriju dalībnieks iekļūst sacensību pusfinālā

    Original URL path: http://www.magnets.lv/?p=doc&src=/2008/liela_balva_2008.php (2016-02-13)
    Open archived version from archive

  • Magnēta kopvērtējums
    M40B M45A M45B M50 M55 M60 M65 M70 M75 M80 W8 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21B W21C W35A W35B W40A W40B W45A W45B W50 W55 W60 W65 W70 W75 W80 Dalībnieki kuri piedalās FIAT balvas izcīņā Visas grupas visas kārtas dilstoši M8 M10 M12 M14 M16 M18 M21AL M21AK M21B M21C M35A M35B M40A M40B M45A M45B M50 M55 M60 M65 M70 M75 M80 W8 W10 W12 W14

    Original URL path: http://www.magnets.lv/rezultati/vasara_2008/kopv/maijs/Menesis.htm (2016-02-13)
    Open archived version from archive

  • Magnēta kopvērtējums piedzvīojumi
    Visas grupas visas kārtas secīgi M W Visas grupas visas kārtas dilstoši M W

    Original URL path: http://www.magnets.lv/rezultati/vasara_2008/kopv/velo/velo.htm (2016-02-13)
    Open archived version from archive

  • Magnēta kopvērtējums piedzvīojumi
    Visas grupas visas kārtas secīgi MPS WPS Visas grupas visas kārtas dilstoši MPS WPS

    Original URL path: http://www.magnets.lv/rezultati/vasara_2008/kopv/piedziv/piedziv.htm (2016-02-13)
    Open archived version from archive


  • Banka 80 8 23 49 Valentīna Lietuviete Sigulda 76 8 24 2048 Ilga Kokorēviča 74 17 25 1931 Gunta Lebedoka Prizma 68 7 26 391 Guna Dzērve 51 8 27 3780 Irēna Stāmure Seniors 40 5 5 28 2989 Ināra Ģipsle 32 3 29 1270 Vita Polkovņikova 32 5 30 29 Zigrīda Druviete 28 5 6 31 2705 Ārija Šinke Kāpa 26 2 32 817 Vēsma Skudra 24 7 33 219 Anfiza Kraze Zaļā Paparde 24 4 34 3438 Ligita Indriksone 22 2 35 3900 Astrīda Ķubre 20 4 36 2738 Dzintra Kņaze 20 5 37 3038 Dzintra Leja Alnis 15 2 38 349 Inta Brūna 10 1 39 970 Valda Balode 9 1 40 2137 Vija Velika 7 1 41 5 Beate Freimane Auseklis 5 2 42 278 Sabīne Bece 4 1 Grupa S60 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 777 Anna Slaviņa Viga 214 20 2 1838 Maira Liepa Prizma 199 5 20 3 201 Ausma Tardenaka Seniors 172 5 20 4 152 Rasma Oša A2 163 5 20 5 599 Marga Jēkabsone Silva 152 20 6 140 Laimdote Šulte Prizma 152 20 7 24 Ināra Šampiņa Seniors 130 20 8 3002 Māra Bolšteina Alnis 119 11 9 110 Laima Kalvele Seniors 117 14 10 266 Maija Jansone Seniors 116 20 11 153 Valda Janova A2 100 20 12 369 Līga Beržuka Baloži 71 13 13 482 Iveta Māra Rulle 59 17 14 438 Māra Ābola 48 7 15 453 Jūlija Zvirgzde 35 6 16 3009 Velta Zvjatkova 25 4 17 475 Līvija Blanka Kāpa 25 3 18 2197 Ilona Vandāna 12 2 19 3960 Inese Mauliņa 8 1 Grupa S70 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 3934 Erna Skujiņa Prizma 167 20 2 337 Anda Plukše 139 20 3 118 Raisa Mazzariņa Seniors 134 5 20 4 188 Aija Andersone Seniors 119 18 5 1585 Ilda Pāna 96 20 6 1223 Lidija Zukule 88 20 Grupa V10 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 663 Kristers Aparjods Saulkrasti 116 5 20 2 709 Dāgs Eris RSP 114 5 20 3 3365 Mārcis Zvaigzne Auseklis 107 5 20 4 3440 Emīls Francis Friks 77 20 5 2646 Ernests Ozols 76 20 6 1898 Roberts Svārpstons 48 13 7 1520 Uldis Upītis 42 5 9 8 1615 Artūrs Tatulovs Auseklis 40 5 10 9 1872 Ansis Poikāns CKVK 31 5 12 10 702 Rūdolfs Nažinskis Auseklis 30 11 11 750 Kārlis Jēkabsons Auseklis 27 7 12 2497 Lauris Krasavskis individuāli 26 6 13 639 Rūdolfs Niklāvs Streičs 25 6 14 3007 Mārtiņš Cibulis 24 5 15 2486 Pauls Verners Johansens Ogre 23 5 6 16 2747 Eduards Banga Prizma 19 5 17 3764 Jānis Ciseļonoks Magnēts 18 9 18 3013 Aivis Šiliņs Alnis JESC 17 5 3 19 315 Rihards Krūmiņš Laimīte 15 5 3 20 1864 Haralds Ulmanis Auseklis 14 5 3 21 3023 Endijs Titomers 14 2 22 8004 Emīls Vītols 13 5 3 23 3390 Matīss Torgams RSP 12 5 4 24 3394 Klāvs Torgams RSP 12 3 25 2485 Andejs Emīls Johansens Ogre 11 5 26 3834 Miķelis Dzenis Mona 10 5 4 27 3495 Rūdolfs Jānis STriks 10 5 2 28 1635 Edgars Krulls Auseklis 10 1 29 1752 Rolands Tilaks Auseklis 9 3 30 2356 Mārtiņš Šmigeļskis Silva 9 2 31 1054 Kristiāns Kārkliņš Kārkliņi 9 3 32 2933 Kristiāns Dāvidsons Purva Bridējs 8 5 2 33 3052 Kaspars Slaveiks 8 5 1 34 1365 Emīls Ģērmanis Zāģis un Zebiekste 7 5 1 35 3037 Dāvis Irdenieks 7 5 1 36 3050 Kristaps Rupmanis 7 1 37 3902 Viesturs Lasmanis 7 2 38 3481 Ernests Pētersons 7 3 39 1753 Juris Birznieks Auseklis 6 5 3 40 163 Rūdolfs Rozenštrauhs 6 5 2 41 1122 Fergus Barkers 6 5 2 42 7 Edvīns Bebrišs Kāpa 6 5 1 43 3509 Ingmārs Kārkliņš Tinis 6 2 44 2744 Kristofers Vāvere Ogre 6 1 45 2572 Ralfs Čākurs ALNIS 6 3 46 1421 Marats Markuss 6 2 47 3057 Sarmis Želvis 6 1 48 3808 Reinis Dālbergs 6 1 49 8010 Rolands Bura 5 5 1 50 1831 Marks Kojalovičs Viga 5 5 1 51 3483 Edvards Kuks 5 5 1 52 3484 Jēkabs Janovs A2 5 1 53 2732 Luka Kleinbergs 4 5 2 54 905 Kārlis Kilups Jāņa sēta 4 5 1 55 1894 Gunārs Gaumigs Bebri 4 5 2 56 2432 Rihards Plukšis 4 1 57 1929 Ervīns Jansons Auseklis 4 1 58 3452 Egīls Jirens 4 1 59 461 Jēkabs Vilnis Auseklis 3 5 1 60 450 Niklāvs Šenvalds 3 5 1 61 2825 Artūrs Sokolovs 3 1 62 330 Rinalds Jānis Šenvalds 2 5 1 63 1870 Artūrs Jēkabs Pumpurs Ģeogrāfu mafija 2 5 1 64 3865 Joren Hanselmann BAVC 2 5 1 65 2657 Lauris Mišins Auseklis 2 1 66 8074 Kārlis Meiers 2 2 67 8016 Eduards Ennītis 2 1 68 5000 Indriķis Rusovs Auseklis 2 1 69 3474 Rūdolfs Klāvs Baķis Auseklis 2 1 70 1195 Rūdolfs Grants RSP 2 1 71 2985 Dāvis Lakstīgala 2 1 72 2484 Kārlis Leiboms 0 1 Grupa V12 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 1996 Valdemārs Nulle Azimuts 133 5 20 2 180 Toms Baltacis Kāpa 110 20 3 96 Otto Pēteris Pirtnieks Auseklis 109 20 4 3460 Pauls Verners Kāpa 98 5 20 5 1865 Valts Ulmanis Auseklis 77 16 6 3461 Horens Lielgalvis 56 20 7 1201 Artis Mucenieks Sāga 52 5 10 8 2476 Rihards Staģis 47 5 9 9 60 Mundis Mišins Auseklis 40 5 9 10 2706 Arnis Siliņš 35 5 9 11 8014 Dainis Krasovskis 33 6 12 1075 Niks Sandis Voiceščuks 26 7 13 2753 Mārtiņš Bērziņš 26 9 14 338 Māris Zvaigzne A2 24 5 15 760 Jēkabs Āboltiņš Auseklis 22 11 16 3367 Indriķis Ziemelis RSP 19 7 17 1395 Kārlis Jaunslavietis Auseklis 18 5 7 18 481 Ivo Gorbunovs Prjaņiki 17 5 4 19 935 Edgars Sorokins Auseklis 14 5 3 20 1859 Henrijs Strazdiņš Viga 13 4 21 421 Krists Krūmiņš Laimīte 13 3 22 2818 Ričards Rempe 12 5 5 23 845 Dāvis Burmistris 10 5 5 24 2451 Mikus Druķis Dzenīc 9 5 3 25 3497 Armands Puķītis 7 1 26 8062 žans Lonšakovs Auseklis 6 5 1 27 8081 Linards Kozlovskis 6 1 28 2694 Viktors Iļdeikins Auseklis 6 2 29 1296 Viktors Spurgjošs 6 1 30 1574 Oto Opermanis 6 2 31 8061 Edgars Ščerbakovs Auseklis 5 5 1 32 8082 Deivids Kozlovskis 5 1 33 8063 Armīns Velmenietis Auseklis 5 1 34 8072 Andris Matīss 4 5 1 35 247 Hamišs Barkers Baoc 4 5 2 36 3476 Lūkass Dzalbs 4 2 37 1298 Rūdolfs Demme Uzvaras vidusskola 4 1 38 8009 Abel Olali SK Rocco Team 4 2 39 1065 Viktors Spurjašs 3 5 1 40 8065 Artūrs Radzinks Auseklis 3 5 1 41 1293 Kaspars Kalnietis Uzvaras vidusskola 3 1 42 8064 Jānis Žīgurs Auseklis 3 1 43 8066 Emīls Vilmenietis Auseklis 3 1 44 2905 Rihards Puksis OK Ogre 2 5 1 45 8032 Nikāvs Meiers 2 1 Grupa V14 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 706 Mikus Puriņš Auseklis 169 5 20 2 1381 Alvis Reinsons Auseklis 147 18 3 673 Krišjānis Putka 132 20 4 309 Edgars Strahs Auseklis 107 20 5 1592 Toms Gaidulis Auseklis 104 20 6 3034 Ritvars Karpikovs 100 13 7 3538 Aleksis Lūriņš Kāpa 89 5 17 8 206 Ansis Augulis Sigulda 82 16 9 2859 Toms Riekstiņš RSP 81 15 10 2766 Miķelis Verners 74 19 11 637 Visvaldis Bušs 60 10 12 148 Kristaps Rožkalns 49 5 11 13 459 Roberts Eihmanis Auseklis 48 8 14 8023 Ēriks Gruzde Meridiāns 25 5 3 15 592 Aivo Gorbunovs Prjaņiki 23 5 16 1402 Ģirts Siliņš 21 7 17 1532 Ivars Pirktiņš RSP 16 5 3 18 749 Raivis Slāvietis Pārdaugava 14 5 4 19 793 Pauls Siliņš Auseklis 13 2 20 2784 Dailis Drelis 11 3 21 584 Alvis Freidenfelds Briksnis 9 1 22 3026 Juris Kaļiņins 8 5 5 23 2745 Aleksandrs Kotovs RSP 6 5 3 24 2939 Reinis Sosārs RSP 6 1 25 1904 Edgars Spiridovs Azimuts 6 1 26 245 Jāzeps Rutkis RSP 6 1 27 1084 Dzintars Stuks 5 1 28 8077 Daniels Kārkliņš Purva bridējs 5 1 29 2847 Mārtiņš Āriņš 5 3 30 1718 Pēteris Geste Auseklis 3 1 31 246 Alexanders Barkers Baoc 2 5 1 Grupa V16 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 9 Kārlis Baltacis Kāpa 242 20 2 1004 Rūdolfs Šadrins Kāpa 228 20 3 588 Andris Gailis Auseklis 226 5 20 4 587 Dāvis Voiceščuks Auseklis 182 5 20 5 209 Reinis Augulis Sigulda 157 5 20 6 50 Fricis Pirtnieks RSP 141 20 7 111 Ivars Freimanis Auseklis 131 5 20 8 3931 Nauris Neimanis OK Ogre 91 5 8 9 1992 Jānis Nulle Azimuts 79 5 11 10 640 Reinis Grende Auseklis 49 6 11 561 Arvis Gelbis Auseklis 43 5 12 1385 Ģirts Burmistris 38 6 13 3033 Gvido Griestiņš 27 2 14 1475 Reinis Vītols 21 4 15 1045 Mārcis Ūdris Kāpa OK 20 2 16 566 Arnis Salmiņš 20 4 17 22 Ivars Kļaviņš Auseklis 17 2 18 3908 Toms Kozlovskis 16 3 19 3963 Raivis Ozoliņš Ogre 14 2 20 3448 Krišjānis Zāģers M3 13 3 21 3025 Oskars Vaitkevičs 11 5 2 22 3573 Rūdolfs Zērnis 10 5 1 23 8052 Dāvis Blakenbergs Saulkrasti 6 1 24 8019 Edgars Priedītis OK Ogre 6 1 25 8098 Kārlis Kosmačevs Ogre 5 1 26 1581 Rihards Šneiders Auseklis 5 1 27 617 Egils Lange 5 1 28 1575 Bruno Opermanis RSP 2 5 2 29 2774 Jānis Grīnbergs 0 2 Grupa V18 Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 8067 Andris Kivlenieks OK Ogre 10 1 Grupa V21A Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 690 Ģirts Liniņš VIGA 1126 20 2 12 Ģirts Mamis Mona 1064 20 3 860 Uģis Voiceščuks Burkānciems 1038 20 4 1386 Ints Ulmanis Auseklis 1032 20 5 1832 Kaspars Kojalovičs Viga 960 20 6 284 Uvis Soika Viga 922 20 7 548 Dainis Krieviņš Auseklis 832 20 8 307 Guntars Polis Auseklis 830 18 9 233 Lauris Niedre 816 20 10 66 Guntars Jansons Balta 808 20 11 449 Juris Kārkliņš 758 20 12 407 Kaspars Staņa A2 754 20 13 160 Guntars Mankus Saldus 744 16 14 1603 Valdis Kokorišs Mona 742 18 15 1553 Ģirts Veģeris Briksnis 720 15 16 260 Edgars Putka 697 5 20 17 851 Aigars Actiņš 3A 656 20 18 1722 Egils Puriņš Mona 636 20 19 328 Aldis Banga Prizma 634 5 17 20 234 Zigmārs Gailis Auseklis 612 20 21 2956 Valdemārs Stūris 600 18 22 32 Jānis Actiņš 3A 570 20 23 224 Aigars Ūdris 534 20 24 985 Guntis Pikurs 520 13 25 277 Raimonds Lapiņš A2 517 5 15 26 341 Māris Jansons RSP 498 13 27 1757 Ilmārs Dāvidsons Purva Bridējs 488 10 28 833 Pēteris Druķis Dzenītis 488 17 29 14 Indulis Tamužs 460 20 30 1565 Andis Janovs Briksnis 452 11 31 899 Ģirts Sarma Ogre 430 5 10 32 708 Mārtiņš Puriņš RSP 426 7 33 28 Ivars Valtass Saldus 426 12 34 85 Ansis Actiņš 3A 360 10 35 98 Gatis Dzērve 344 5 20 36 2299 Andris Malējs Meridiāns 334 12 37 1614 Artis Jansons VIGA 326 9 38 71 Mārtiņš Lācis Purva Bridējs 324 10 39 252 Gints Ērmanis Tinis 319 14 40 610 Andis Laveiķis Kāpa RRBJSS 308 6 41 300 Ingemārs Smildziņš 300 20 42 235 Gatis Caics Kāpa 280 5 43 210 Jānis Kļava 272 20 44 583 Anatolijs Tarasovs RSP 270 6 45 388 Daniils Ozoliņš Auseklis 266 8 46 3685 Alvis Lepiksons Auseklis 246 10 47 553 Pēteris Hokonens A2 238 12 48 116 Kārlis Dišlers Auseklis 230 6 49 769 Aigars Leiboms Balta 226 4 50 376 Aldis Balodis 201 20 51 931 Nikolajs Lucāns Mona 200 6 52 2792 Margus Klementsov SK Mercury 198 9 53 1006 Valters Āboliņš RSP 194 10 54 897 Jānis Skudra 191 18 55 86 Ainārs Veģeris VIGA 190 8 56 2798 Arvīds Gegerovičs 175 16 57 2731 Valdis Lepiksons Auseklis 167 7 58 650 Aigars Putnis 160 8 59 392 Agris Bušs Meridiāns 156 10 60 348 Kalvis Brūns RSP 154 5 61 697 Sandis Mišins Auseklis Falck 152 6 62 1764 Kārlis Plakans 150 5 20 63 776 Kristiāns Miķelsons Concorde 148 18 64 1081 Gundars Rusovs Auseklis IK 143 10 65 2169 Kaspars Vīksne Meridiāns 134 3 66 751 Reinis Zobens Purva Bridējs 132 4 67 141 Agris Dreimanis 130 7 68 199 Vilnis Bērziņš 124 10 69 383 Edgars Liepiņš Concorde 118 9 70 1875 Juris Dzenītis Madona 110 4 71 331 Armands Āriņš RSP 105 5 5 72 437 Kaspars Kaupe 103 5 9 73 625 Emīls Ūdris Kāpa RRBJSS 102 2 74 822 Didzis Gasiņš 96 7 75 439 Andris Strazdiņš Purva bridējs 96 3 76 1312 Regimants Baranovskis Osaji 93 5 12 77 1777 Arnolds Āriņš RSP 93 3 78 3386 Dzintars Salavs 91 7 79 2830 Danilo Piht 86 3 80 3475 Jānis Mālcāns mtbo lv 84 2 81 2492 Ansis Šinke Kāpa 84 2 82 7777 Arnis Šņore Auseklis 82 3 83 3951 Andris Skuja 2 koki un citi zvēri 81 10 84 743 Gatis Kalniņš EASTCON 80 6 85 47 Māris Avotiņš 80 7 86 8076 Kaspars Kārkliņš Purva bridējs 78 1 87 15 Mārtiņš Linde RSP 78 2 88 840 Matīss Baroniņš Mona 75 5 10 89 346 Mārcis Priedītis Ogre 73 2 90 895 Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme 72 3 91 1424 Arnis Grišāns 72 3 92 172 Pēteris Jansons 70 6 93 41 Ints Kalniņš Briksnis 68 2 94 321 Edgars Lakis Auseklis 64 5 95 1474 Ģirts Linde 64 4 96 1873 Ainārs Skrubis SP if Latvia 64 1 97 3398 Oskars Zērnis 56 1 98 3612 Jānis Zaļaiskalns Auseklis 54 6 99 2789 Māris Ruģelis Viga 54 2 100 2926 Raitis Krūmiņš Auseklis 53 5 101 1989 Artūrs Pauliņš Azimuts 52 2 102 2922 Peep Otstavel LSF 52 2 103 1016 Aldis Upenieks 51 5 104 131 Edgars Bernāns LSPA Madonas BJSS 50 5 2 105 3737 Juris Ostups Kāpa 50 1 106 195 Māris Bisenieks Purva Bridējs 48 1 107 1120 Mārcis Gediņš 48 5 108 2252 Mārtiņš Vbulis Burkānciems 46 1 109 1009 Didzis Kirstuks 43 5 5 110 8091 Sanber Vaher 42 1 111 3456 Mārtiņš Zemītis Tinis sk 40 6 112 1469 Kārlis Andersons IK Auseklis 37 3 113 3470 Jānis Liepiņš Viga 34 3 114 2837 Kalvis Malderis Salaspils Zīriņi 32 2 115 1282 Jānis Užulis KĀPA 32 1 116 8015 Māris Tīliks 27 4 117 1486 Kārlis Andersons RSP 26 1 118 69 Renārs Briksnis Briksnis 23 5 4 119 464 Jēkabs Bricis 22 1 120 3909 Mareks Marčenkovs Salasils Zīriņi 20 2 121 1012 Miks Žagata Auseklis 20 1 122 880 Mārtiņš Līsmanis Purva Bridējs 19 5 2 123 1197 Bernhards Blumbergs 19 4 124 90 Aldis Zaļaiskalns Auseklis 16 5 3 125 3842 Mārtiņš Stoļaronoks 2 koki un citi zvēri 16 2 126 8044 Kaspars Putniņš 14 2 127 1591 Raimonds Gailis 14 1 128 175 Dzintars Laķis Auseklis 12 1 129 719 Kaspars Zvirgzdiņš TINIS LV 12 1 130 924 Jānis Zariņš 12 1 131 8021 Artūrs Pauļukēvičs Ogre 10 5 1 132 2441 Mareks Dombrovskis AF Team 9 1 133 564 Juris Riekstiņš 9 1 134 98741 Ingus Skavenecs OK Kāpa 8 1 135 8030 Renārs Druvenieks 7 5 1 136 8043 Uldis Kamars 7 5 2 137 1456 Artūrs Grīnbergs Viga 7 5 1 138 1002 Andris Freimanis Silva 6 1 139 612 Ronalds Jēkabsons OK Kāpa 6 1 140 2728 Dainis Idzāns 6 1 141 468 Jānis Savickis 6 1 142 1504 Ansis Kalcenaus 6 1 143 1743 Monvids Zauers 6 1 144 1805 Kristaps Herings 5 1 145 63 Edgars Avotiņš 5 1 146 2729 Aleksejs Dobovskis 4 1 147 790 Jānis Slāvietis Pādaugava 0 3 148 114 Guntis Dišlers Mona 0 1 149 8046 Gints Mišins 0 1 150 1622 Reinis Ērglis 0 1 Grupa V21B Vieta Nr Vārds Uzvārds Kolektīvs Punkti kopā Kārtu sk 1 227 Ivars Zariņš 1087 5 20 2 77 Valters Freidenfelds TNT Latvia 1000 5 20 3 399 Artūrs Brencis Teikas Kalns 987 5 20 4 3356 Artis Friks 894 20 5 517 Ģirts Salmiņš 806 20 6 1887 Jānis Salinieks 786 20 7 335 Mārtiņš Krūze Auseklis 728 5 20 8 807 Ernests Koleda 700 20 9 3493 Aivis Poikāns CKVK 679 5 20 10 665 Fadejs Precinieks Point 672 20 11 2499 Arnis Zacmanis Ogre 669 20 12 2814 Mareks Dombrovskis 651 5 20 13 854 Ivo Voiceščuks 648 20 14 681 Raitis Birznieks Spamma 631 5 20 15 1236 Edgars Tabors 609 20 16 196 Aleksandrs Černušenko 582 20 17 119 Edgars Peičs 568 5 16 18 1134 Raimonds Bērziņš Stīvijs Vonders 560 5 20 19 3251 Andris Mireckis Ziemeļkurzeme 558 5 18 20 379 Aleksandrs Tambovcevs 540 5 20 21 2613 Jānis Zagorskis 538 5 20 22 701 Viljams Plešs 536 20 23 367 Dzintars Melderis Baloži 533 16 24 3658 Jānis Ozols 511 20 25 302 Valdis Raitums 510 5 20 26 1382 Raivis Reinsons 501 5 19 27 721 Uģis Eris RSP 482 20 28 670 Arnis Nīcgalis 454 5 12 29 264 Edgars Bričonoks Kāpa 447 5 12 30 287 Andris Kikusts Latvijas Finieris 430 5 16 31 161 Kārlis Lācis LDM 425 5 11 32 1560 Aivis Zetmanis Pirelli 418 5 14 33 398 Aigijs Zīvers AMI TEAM 415 5 13 34 669 Andis Āriņš 395 5 9 35 10 Jānis Zolbergs Klondaika 387 5 14 36 846 Juris Vaidakovs Ģeorāfu mafija 378 15 37 1702 Valērijs Lūriņš 370 5

    Original URL path: http://www.magnets.lv/rezultati/ziema_2007/ziemas_mag/kopv/kopvert_sum.html (2016-02-13)
    Open archived version from archive



  •  


archive-lv.com, 2017-10-20