www.archive-lv.com » LV » D » DAILESTEATRIS.LV

Total: 378

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Dailes teātris :: Kristīne Nevarauska
    rudeni 2007 Viņa D Robēra Intim 2007 nominēta Spēlmaņu nakts 2006 2007 Gada aktrises balvai Irēne Adlere R Paula J Petera Cits Šerloks Holmss 2006 Holbahas jaunkundze Ē E Šmita Izvirtulis 2006 Anastāzijas Ņibekas rēgs S I Vitkēviča Spoka sonāte 2005 Roze dāma putns R Paula M Zālītes Meža gulbji 2005 Elizabete E Sniedzes Kreisais pagrieziens no 2005 Lomas citos teātros Valmieras Drāmas teātrī Tea Elvstede H Ibsena Heda Gablere rež O Kroders 2005 Maija A Brigaderes Maija un Paija rež I Lūsis 2003 Jeļena Andrejevna A Čehova Tēvocis Vaņa rež O Kroders 2003 nominēta Spēlmaņu nakts 2002 2003 Labākās jaunās aktrises balvai Vera A Vampilova Pīļu medības rež P Krilovs 2003 Alma Vainmillere T Viljamsa Vasara un dūmi rež O Kroders 2002 nominēta Spēlmaņu nakts 2001 2002 balvai par spilgtāko debiju teātrī Žanete H Paukša Godīgā meitene rež M Ķimele 2002 Matilde R Blaumaņa Pazudušais dēls rež M Ķimele 2002 Hortenze fon Pistolkora A Eglīša Kazanovas mētelis rež F Deičs 2001 Kinolomas Sandra Eva Dancis pa trim rež A Krievs 2011 Lori Amaya rež M Martinsons 2010 Latvijas Honkongas kopražojums 2010 Maija Treffpunt rež J Vingris 2004 Līgava Saldumiņš rež M Kaurismeki 2002 Liene Sauja ložu rež U Celma 2002 Laila Man patīk ka meitene skumst rež A Krievs 2002 Meitene Mājas dvēsele rež J Vingris 2001 Viva Pa ceļam aizejot rež V Kairišs 2001 Lomas TV Filmējusies TV seriālos Būt mīlētai rež M Martinsons 2011 UgunsGrēks rež I Gorodecka no 2009 Cerību iela 21 rež H Petrockis no 2008 Neprāta cena rež I Gorodecka 2002 2006 Apbalvojumi Balva par izcilu māksliniecisku sniegumu Baltijas mūsdienu Drāmas festivālā SKATS 2011 par Aijas tēlojumu izrādē Aija pēc Jaunsudrabiņa Nacionālā kinobalva Lielais Kristaps nominācijā Labākā aktrise par Lienes lomu filmā Sauja ložu 2002 Valmieras Drāmas teātra balva Labākajai jaunajai aktrisei par Almas
    http://dailesteatris.lv/aktieris/230/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Lilita Ozoliņa
    uz Meku 1990 Mazmeita pēc tam Anna A Eglīša Kazanovas mētelis 1989 Svētceļniece A Kasonas Rītausmas dāma 1988 piedalījās A Čaka dzejas uzvedumā Mūžības skartie 1987 Ārija Raiņa Indulis un Ārija 1987 Severīna P Pētersona Mirdzošais un tumši zilais 1987 Valdniece R Tagores Tumšā mitekļa valdnieks 1986 Anda P Putniņa Mūsu dēli 1986 Pegija K Būzas Sievietes sievietes 1986 Made M Zālītes Tiesa 1985 Teresa Pansa M de Servantesa Dons Kihots 1984 Kaimiņienes mazmeitiņa Gaisma M Māterlinka Zilais putns 1982 Solveiga H Liepiņa radošajā programmā Es visur aicināts un izraidīts 1982 Leontīne Ā Alunāna Džons Neilands 1982 Malda P Putniņa Uzticības saldā nasta 1981 Izabella F Bruknera Elizabete Anglijas karaliene 1980 Alise Folknere A Konan Doila Šerloks Holmss 1979 Alla Šindina A Gelmana Mēs apakšā parakstījušies 1979 Jaunsilu Marija Ā Geikina Putenī 1978 Hermija V Šekspīra Sapnis vasaras naktī 1977 piedalījās jaunās teātra ēkas atklāšanas uzvedumā Visu savu mūžu 1977 Klāra P Putniņa Šausmas Janka sācis jau domāt 1975 Zemniece H Ibsena Brands 1975 Una Puškare M Birzes Tā nebija pēdējā diena 1975 Kalpone R B Šeridana Atjautīgā aukle 1974 Sveta R Ibrahimbekova Pa savu ceļu 1974 Vesjolkina M Gorkija Barbari 1974 Morika Mondrukova prostitūta I Bukovčana Pirms gailis dziedās 1974 Čēlija B Džonsona Volpone 1973 Anne R Blaumaņa Īsa pamācība mīlēšanā 1973 Tamāra V Rozova Situācija 1973 ansambļa skatos E Oproiju Es neesmu Eifeļa tornis 1973 Hilda T Viljamsa Leguānas nakts 1973 Pāvela māte J Druces Mūsu jaunības putni 1972 Marina M Kuliša Patētiskā sonāte 1972 Pilsone V Šekspīra Ričards III 1972 Viņa R Kerndla Es satiku meiteni 1971 Skaidrīte A Griguļa Uz kuru ostu 1971 Mudīte P Putniņa Lauzīsim galvas dotajā virzienā 1970 Lokija A Gailīša Tomass Nipernādijs 1970 Zelmiņa R Blaumaņa Indrāni 1970 Mavra F Dostojevska Idiots 1969 ansambļa skatos J Oļešas Mans nē mans jā 1969 Kāda saimniekmeita A Brigaderes Raudupiete 1968 Ģimnāziste teātra entuziaste latviešu teātra simtgadei veltītajā iestudējumā Lai top 1968 Pagasta rakstveža sieva J Lūša Medus garša 1967 Meitene I Ziedoņa P Pētersona Motocikls 1967 Ingrīda M Unta Kāda būsi mana pasaule 1967 Kinostudijas darbiniece A Arkanova G Gorina Kāzas Eiropas mērogā 1967 Ņina Ivancova A Fadejeva Viņi dzīvo 1966 Šuvēja Ž Anuija Mežone 1966 Lomas diplomdarba izrādēs Andželika Ž B Moljēra Iedomu slimnieks 1971 Roplainiete R Blaumaņa Pazudušais dēls 1971 Lomas citos teātros Rīgas Krievu drāmas teātrī tagad Mihaila Čehova Krievu teātris Marta E Olbija Kam no Vulfa kundzes bail rež R Kozaks 2004 Aža R Blaumaņa Pazudušais dēls rež O Kroders 2000 Alise A Strindberga Nāves deja rež R Kozaks 1996 Kinolomas Čižika māte 7 lidojumi Čižiks rež J Grave 2002 Loma Anna rež A Brenčs 1996 Pate Maija un Paija rež G Piesis 1990 Alvīne Zītaru dzimta rež A Brenčs 1989 Valērija Sņežkova Viņš viņa un bērni rež O Rozenbergs 1986 Ņina Dubultnieks rež R Pīks 1986 Nataša Satiksimies metro 1985 Eva Dubultslazds rež A Brenčs 1965 Elga Fronte tēva pagalmā rež Ē Lācis 1984 Anne Īsa pamācība mīlēšanā rež I Krenbergs 1982 Olga Karpovna Salavecvīša personiskā dzīve rež A
    http://dailesteatris.lv/aktieris/232/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Jānis Paukštello
    1988 piedalījās A Čaka dzejas izrādē Mūžības skartie 1987 Kurts A Strindberga Nāves deja 1987 Valdnieka sāncensis R Tagores Tumšā mitekļa valdnieks 1986 Izmeklētājs Redaktors A Kozlovska Kam vajadzīgs efekts 1986 Vilks M Zālītes Tiesa 1985 Matvejs A Dudareva Ierindnieki 1984 Bārddzinis M Servantesa Dons Kihots 1984 Abutalips Kutibajevs Č Aitmatova Un garāka par mūžu diena ilgst 1984 Mikus R Blaumaņa Pazudušais dēls 1983 Tiltils M Māterlinka Zilais putns 1982 Upmans Ā Alunāna Džons Neilands 1982 Jāzeps Raiņa Jāzeps un viņa brāļi 1981 Agris P Putniņa Uzticības saldā nasta 1981 Lords Hastings F Bruknera Elizabete Anglijas karaliene 1980 ansambļa skatos M Šatrova Zili zirgi sarkanā pļavā 1980 ansambļa skatos A Konana Doila Šerloks Holmss 1979 Šindins A Gelmana Mēs apakšā parakstījušies 1979 Tamazs A Čhaidzes Brīvais temats 1978 Miķelis Ā Geikina Putenī 1978 Knauķis V Šekspīra Sapnis vasaras naktī 1978 piedalījās Dailes teātra jaunās ēkas atklāšanas uzvedumā Visu savu mūžu 1977 Džo Ferone N E Baiera Incidents 1976 Viesmīlis E Štritmatera Bišu Ole 1975 Zemnieks H Ibsena Brands 1975 intermēdijās R B Šeridana Atjautīgā aukle 1974 Trūdiņš A Dripes Pēdējā barjera DT V studijas diplomdarbs 1974 Milicis Pastulbs puisis L Žuhovicka Orfejs DT V studijas diplomdarbs 1974 Ģeņģeru puisis R Blaumaņa Īsa pamācība mīlēšanā 1973 Korī Ž Anuija Antigone DT V studijas mācību izrāde 1973 Vēstnesis V Šekspīra Ričards III 1972 Puisis G Priedes Otīlija un viņas bērnubērni 1972 Piedalījies daudzos Dailes teātra Teātra dienas un Ziemassvētku koncertos kopš 1998 gada koncertē kopā ar Raimondu Paulu un Hariju Spanovski Kopā ar Ivaru Kalniņu Andri Bērziņu un Vari Vētru dibinājis Dailes teātra aktieru vokālo ansambli Mūžīgais unisons pirmais koncerts notika 1978 gada 8 martā Sieviešu dienas pasākumā nosaukumu jaunizveidotajam ansamblim uzsākot ar viņiem sadarbību devis Raimonds Pauls Lomas citos teātros Jaunajā Rīgas teātrī Kamals A Stinga Dārznieks Kamals rež Dž Dž Džilindžers 2006 Opis I Ābeles Tumšie brieži rež V Kairišs 2001 Valmieras Drāmas teātrī Dakteris Lūsis Ā Alunāna Sādžu dakteris rež V Brasla 2004 Teātrī Skatuve Loma J Foses Vārds rež A Eižvertiņa 2001 Doktors Fausts K D Grabes Dons Huans un Fausts rež A Eižvertiņa 1995 u c Kinolomas Mācītājs Rūdolfa mantojums rež J Streičs 2010 Ormanis un autovadītājs īsmetrāžas filmā Vienīgā fotogrāfija rež B Eglīte 2008 Kārlis Augstuma robeža rež U Celma 2005 Vectēvs Ūdensbumba resnajam runcim rež V Brasla 2004 Mācītājs Pa ceļam aizejot rež V Kairišs 2001 Vecās pagastmājas mistērija rež J Streičs 2000 Jānis Likteņdzirnas rež J Streičs 1997 Loma Figūras rež I Brūvele 1994 Gusts Vilkaču mājas mantiniece rež G Cilinskis 1993 Tēvs Ziemassvētku jampadracis rež V Brasla 1993 epizodē Zemes pasažieri rež G Lukšs Lietuva 1992 Godārs De Granšānu ģimenes noslēpumi rež A Neretniece 1992 Tēvs Cilvēka bērns rež J Streičs 1991 Oļiņš Mērnieku laiki rež V Brasla 1991 lomas U Celmas filmās Krustceles 1990 Ārpus 1989 epizodē Apvedceļš rež Ē Lācis 1987 Vitolds Aizaugušā grāvī viegli krist rež J Streičs 1986 Lakizo Apbraucamais ceļš rež Ē Lācis 1986 Ansis Vajadzīga soliste rež G Zemels 1984 Lejiņš Šāviens mežā rež R Piks 1983
    http://dailesteatris.lv/aktieris/234/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Gunārs Placēns
    piedalījās jaunās Dailes teātra ēkas atklāšanas uzvedumā Visu savu mūžu 1977 Šamrajevs A Čehova Kaija 1976 Duglass Makens N E Baiera Incidents 1976 Jans Bullerts E Štritmatera Bišu Ole 1975 Dons Heromo R B Šeridana Atjautīgā aukle 1974 Pritikins M Gorkija Barbari 1974 Kalošins A Vampilova Provinces anekdiotes 1974 Dr Šusteks I Bukovčvana Pirms gailis dziedās 1974 Korvīno B Džonsona Volpone 1973 Ģeņģeru puisis R Blaumaņa Īsa pamācība mīlēšanā 1973 Karavīrs J Druces Mūsu jaunības putni 1972 Pilsonis V Šekspīra Ričards III 1972 Dušelis P Putniņa Muļķis un pletētāji 1972 Daumants Daumanis A Griguļa Uz kuru ostu 1971 Matrozis Kuprijanovs L Rahmanova Nemierīgais vecums 1971 Pulvers E Vulfa Svētki Skangalē 1970 Kīps A Gailīša Tomass Nipernādijs 1970 Bodrikūrs Ž Anuija Cīrulītis 1969 Kambarkungs A Fredro Vienmēr joki tikai joki 1969 Rogožins F Dostojevska Idiots 1969 Alunāns latviešu teātra simtgadei veltītajā iestudējumā Lai top 1968 Dzērvene V Šekspīra Liela brēka maza vilna 1968 Komandants J Lūša Medus garša 1967 Jauneklis vēlāk sniegavīrs I Ziedoņa P Pētersona Motocikls 1967 Žureņkovs A Arkanova G Gorina Kāzas Eiropas mērogā 1967 Ādams A Fadejeva Viņi dzīvo 1966 Frišvagars R Blaumaņa Ugunī 1966 Fēlikss Ģīga M Birzes Sākās ar melno kaķi 1966 Šmics smagsvara cīkstonis M Friša Godavīrs un dedzinātāji 1965 Velns arī virsaitis Raiņa Uguns un nakts 1965 Strādnieku gvards M Birzes Pie Melnā Medņa 1965 Velns kalējs u c Raiņa Spēlēju dancoju 1965 Dārts Osis V Vīgantes Pēter kur tavi dēli 1965 Matrozis V Višņevska Optimistiskā traģēdija 1964 Vidusskolas direktors B Saulīša Līdz pēdējai taisnei 1964 Pavārs H Ibsena Pērs Gints 1964 Stjuarts džentlmenis bankā nesējs stacijā Standart lasītājs Londonas policijas prezidents ģenerālis Kromartijs opija smēķētājs pulkvedis Stemps V Proktors Spīdijs P Kohouta Ž Verna 80 dienās ap zemeslodi 1963 Sganerels Ļ Ukrainkas Dons Žuans 1963 Frišvagars R Blaumaņa Ugunī 1963 Žuadāns A Upīša Mirabo 1962 Endelis Krodu A Līvesa Šaipus horizonta 1962 Resnais vīrs B Brehta Lielkungs Puntila un viņa kalps Mati 1962 Kinooperators A Stavicka Gājputni 1961 Šveiks J Hašeka Šveiks 1961 Augusts J Lūša Sniega cilvēka bojā eja 1961 Frančiks J Druces Kasa mare 1961 Dzimtcilvēks Semjons Ļ Tolstoja Karš un miers 1960 Smirnovs V Lāča Poēma par vētru 1960 Deniss Masterovs N Pogodina Mazā studente 1960 Oijamā H Vuolijoki Justīne 1959 Augusts V Grundmanes Osvalda Dukāta portrets 1959 Kapracis V Šekspīra Hamlets 1959 Rusters Z Lāgerlefas Gesta Berlings 1958 Kunigaikstis Romans Aspazijas Vaidelote 1958 Radinieks B Brehta Krietnais cilvēks no Sežuanas 1958 Drēbnieks Kinlijs D Ščeglova Pasaules pilsonis 1957 Strēlnieks Mazais R Apiņa K Jokuma Avantūra 1957 Didzis Raiņa Pūt vējiņi 1957 Tautā Raiņa Spēlēju dancoju 1956 Šoferis Saša N Hikmeta Bija vai nebija Ivans Ivanovičs 1956 Stepans V Rozova Mūžam dzīvie 1956 ansambļa skatos F Šillera Marija Stjuarte 1956 Kungs no operetes bokseris operatora palīgs H Kipharda Steidzīgi jāatrod Šekspīrs 1956 Ģirts J Vanaga Kuģis iziet jūrā 1955 Plostinieks Raiņa Pūt vējiņi 1955 Šveicars teātrī viesis ballē Ļ Tolstoja Anna Kareņina 1955 Kārlis Tērauds kolhoza šoferis G Priedes Jaunākā brāļa vasara 1955 Matrozis A Upīša Ziedošais tuksnesis 1954 Dudkins
    http://dailesteatris.lv/aktieris/325/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Ieva Pļavniece
    Gorina Tils Pūcesspieģelis 2009 Andahtas jaunkundze Ē Kestnera Punktiņa un Antons 2009 Ieva R Šarta Manu sievu sauc Moriss 2009 Kordebaleta dejotāja P Rozenfelda Lodes pār Brodveju 2008 Sieva E L Vēbera T Raisa Jāzeps un raibais brīnumsapņu mētelis 2008 piedalās koncertuzvedumā Vien mirtes un rozes 2008 Olga T Bernharda Varoņu laukums 2008 Šeila A Vilcāna I Šlāpina Drakula Svešās asinis 2007 Iza galma dāma V Gombroviča Ivonna Burgundijas princese 2007 Sāra N Beļska grupas Jumprava Izredzētais 2007 Zosja S I Vitkēviča Spoka sonāte 2005 Princese Elīza R Paula M Zālītes Meža gulbji 2005 Ieva Pakalniņa M Zālītes U Marhilēviča Tobāgo no 2005 Sallija Filipsa Dž B Prīstlija Viesnīcas noslēpums 2005 Eiženija N Raita Vinsents Brikstonā 2004 Eva Kreina T Viljamsa U Marhilēviča K Dimitera Klondaika 2004 piedalās A Čaka dzejas uzvedumā Meistars Aleksandrs 2002 Eimija D Heira Eimijas domas 2002 piedalās Teātra dienas koncertā Labākais no Bellaccord 2002 Kurzemniece M Zālītes U Marhilēviča Tobāgo 2001 Čigāniete R Blaumaņa Īsa pamācība mīlēšanā 2001 Haide ansambļa skatos A Dimā Grāfs Monte Kristo 2000 Si R Paula G Rača Leģenda par Zaļo Jumpravu 2000 piedalās Teātra dienas koncertā Eirovīzija 2001 2000 turpat vai 10 Ziemassvētku koncertos Lomas diplomdarba izrādēs Lēdija Torensa T Viljamsa Orfejs nokāpj pazemē 2002 Ariadna A Čehova Mežainis 2002 A Čaka dzejas uzvedumā Ar savu sirdi delnā 2001 Aita D Grīnvalda Tonakt Betlēmē 2001 Policiste K Zariņa Gulbju dziesma 2001 Lomas citos teātros Teātra klubā Austrumu robeža piedalās muzikālajā izrādē Dzejnieki Nakts bohēma rež R Vazdika 2009 Laiza Minelli R Vazdikas Pikantā zvaigzne rež R Vazdika 2004 Māras teātrī Meitene Dž Nikolsa Kaislību spēle rež M Ķimele 2002 Neatkarīgajā teātrī Skatuve Marianna Moljēra Tartifs rež A Eižvertiņa 2001 Marga D Grīnvalda Stacijas vakari klaidoņiem rež A Eižvertiņa 2001 Dalība projektos Anita L Bernsteina A Lorenta Vestsaidas stāsts rež I
    http://dailesteatris.lv/aktieris/236/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Mārtiņš Počs
    Ītons Dž Tompsona Mežonīgā pilsēta 2012 Vilis R Blaumaņa Trīnes grēki 2012 Kungs no Kapuleti dzimtas V Šekspīra Romeo un Džuljeta 2012 Čārlijs Čaplins R Paula E Mamajas L Brieža Marlēna 2011 Saljēri sulainis P Šefera Amadejs 2011 Villijs L Gundara Vārnu ielas republika 2011 Ozolu Pēteris R Blaumaņa Zagļi 2011 Sportiņš Trīs sivēntiņu Ziemassvētki 2010 Amo N Ikstenas Amour fou 2010 Sargs Pāžs F Šillera Marija Stjuarte 2010 Kriss Dž Apdaika Īstvikas raganas 2010 Rīzenkrafts Kroga saimnieks Meiča Gars G Gorina Tils Pūcesspieģelis 2009 Alī A Ščerbaka Pulkvedis Pilāts 2009 Kņazs Miškins F Dostojevska Idiots Pēdējā nakts 2009 Dzejnieks S Vispjaņska Kāzas 2007 pirmizrāde notika Krakovā teātra festivālā WYSPIAŃSKI 2007 Izrāde tika nominēta Spēlmaņu nakts balvai kā 2007 2008 g sezonas labākā dramatiskā izrāde Kinolomas Visvaldis Melderis Sapņu komanda 1935 rež A Grauba 2012 Lomas TV Vilnis TV seriālā Yes Boss rež P Gumennikovs 2012 Kopš 2012 gada trenējas boksā 2007 gadā ieguvis II vietu Pirmajās Latvijas amatieru paukošanas sacensībās Trenējies karatē cīņas mākslā Tukumā trenējies modernajā dejā Break Dance Piedalījies mūsdienu dejas meistarklasēs Francijā Nicā 2003 gadā Rīgā veidojis savu projekta darbu Break Dance Aktuālās izrādes 26 dec tr Ziemassvētku koncerts 18 00 2h Lielā zāle Ls 3
    http://dailesteatris.lv/aktieris/238/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Lidija Pupure
    Arsēns un vecas mežģīnes 1993 Keita B Frīla Dejas Lūnasas svētkos 1993 Lēdija Stafīlda O Vailda Lēdijas Vindermīres vēdeklis 1992 Amanda Vingfīlda T Viljamsa Stikla zvērnīca 1992 Mis Freimere P Šefera Letisa un mīlašķis 1991 Grāfiene Konstance M Zīverta Kaļostro Vilcē 1990 Dejaneira F Dirrenmata Hērakls un Augeja lopu laidars 1990 Mājas pārvaldniece K Abes Draugi 1988 Eleonora S Mrožeka Tango 1988 Johanna Elizabete M Zīverta Minhauzena precības 1988 Sieva Raiņa Indulis un Ārija 1987 Vizma P Pētersona Mirdzošais un tumši zilais 1987 Kalpone R Tagores Tumšā mitekļa valdnieks 1986 par šo lomu saņēmusi Latvijas Teātru skates balvu Sieva A Kozlovska Kam vajadzīgs efekts 1986 Mis Trimerbeka K Būzas Sievietes sievietes 1986 par šo lomu saņēmusi Latvijas Teātru skates balvu Medža R Hārvuda Karalis un viņa ģērbējs 1985 Dona Kihota māsasmeita M de Sevantesa Dons Kihots 1984 Iveta Z Skujiņa Jauna cilvēka memuāri 1983 Tilu mājas svētlaime M Māterlinka Zilais putns 1982 Nastasja Petrovna I Gončarova Krauja 1982 Martilas saimniece H Vuolijoki Niskavuori maize 1981 Galma dāma F Bruknera Elizabete Anglijas karaliene 1981 Korī skolotāja Pivovarova M Šatrova Zili zirgi sarkanā pļavā 1981 Marija L Stumbres Andersons un Millers 1980 Angelīna A Čhaidzes Brīvais temats 1978 Zemniece Ā Geikina Putenī 1978 piedalījās Dailes teātra jaunās ēkas atklāšanas uzvedumā Visu savu mūžu 1977 ansambļa skatos E Līva Velnakaula dvīņi 1977 Dina Miļeņina A Gelmana Kādas sēdes protokols 1976 Biedre Danke E Štritmatera Bišu Ole 1975 Una Puškare M Birzes Tā nebija pēdējā diena 1975 Luīze E Olbī Viss dārzā 1975 ansambļa skatos R B Šeridana Atjautīgā aukle 1974 Sekretāre R Ibrahimbekova Pa savu ceļu 1974 Stjopa Lidija Pavlovna M Gorkija Barbari 1974 Viktorija A Vampilova Provinces anekdotes 1974 Venēcijas pilsone B Džonsona Volpone 1973 Marija R Blaumaņa Īsa pamācība mīlēšanā 1973 Viņa E Oproiju Es neesmu Eifeļa tornis 1973 Ilva V Vīgantes Parastais 1x1 1972 Ģertrūde Mārša S Moema Apsolītā zeme 1972 Čana P Putniņa Muļķis un pletētāji 1972 Anete A Griguļa Uz kuru ostu 1971 Vizbulīte Raiņa Indulis un Ārija 1971 Irma E Vulfa Svētki Skangalē 1970 Paša sieva P Putniņa Lauzīsim galvas dotajā virzienā 1970 Jauniete J Marcinkeviča Siena 1970 Vera F Dostojevska Idiots 1969 Nazi M Baidžijeva Divkauja 1968 Sufliere Latviešu teātra simtgadei veltītajā iestudējumā Lai top 1968 Hero V Šekspīra Liela brēka maza vilna 1968 Ida P Putniņa Kā dalīt Zelta dievieti 1967 ansambļa skatos I Ziedoņa P Pētersona Motocikls 1967 Marina Žureņkova A Arkanova G Gorina Kāzas Eiropas mērogā 1967 Vaļa Borca A Fadejeva Viņi dzīvo 1966 Kristīne R Blaumaņa Ugunī 1966 Zina E Radzinska Filma top 1966 Kārsēja Ēnu meitene Raiņa Uguns un nakts 1965 Atraitnes mazmeita J Smūla Pulkveža atraitne 1965 Ilga Velme M Birzes Pie Melnā medņa 1965 Inga G Priedes Pa valzivju ceļu 1965 ansambļa skatos V Višņevska Optimistiskā traģēdija 1964 Radinieks E de Filipo Kad meliem garas kājas 1964 Velga B Saulīša Līdz pēdējai taisnei 1964 Helga H Ibsena Pērs Gints 1964 Vasja I Štoka Ļeņingradas prospekts 1963 Otrā jaunā dāma Ļ Ukrainkas Dons Žuans 1963 Meitene ar bizēm A Arbuzova
    http://dailesteatris.lv/aktieris/240/ (2012-12-26)

  • Dailes teātris :: Kristaps Rasims
    I Brieža A Kaugera J Baloža 12 diena 2012 Romeo V Šekspīra Romeo un Džuljeta 2012 Ceremonijmeistars P Šefera Amadejs 2011 lomas koncertuzvedumā Trīs Sprīdīši turp un atpakaļ 2011 Laso L Gundara Vārnu ielas republika 2011 Edmunds Sausais J Lūsēna E Zirņa Ceplis 2011 Ozolu Pēteris R Blaumaņa Zagļi 2011 Īvs N Ikstenas Amour fou 2010 Mortimers F Šillera Marija Stjuarte 2010 Varis kopā ar Artūru Dīci un Gintu Grūbi veidotajā izrādē Brīvības 36 2010 Talcinieks V Grēviņa Gaisa grābekļi 2010 Bezdelīga O Vailda Princešu stāsts 2009 Inkvizitors Orānijas princis G Gorina Tils Pūcesspieģelis 2009 Students A Ščerbaka Pulkvedis Pilāts 2009 Gavrila Ardalionovičs Ivolgins F Dostojevska Idiots Pēdējā nakts 2009 Vectēvs Marisjas rēgs S Vispjaņska Kāzas 2007 pirmizrāde notika Krakovā teātra festivālā WYSPIAŃSKI 2007 Izrāde tika nominēta Spēlmaņu nakts balvai kā 2007 2008 g sezonas labākā dramatiskā izrāde Muzikālās partitūras autors izrādēm Tils Pūcesspieģelis 2009 nominēts Spēlmaņu nakts balvai kā Gada muzikālās partitūras autors dramatiskajā izrādē un Vau 2012 Spēlē latgaliešu roka grupā Bez PVN ģitāras sitamos un taustiņistrumentus Mūzikas un dziesmu tekstu autors Aktuālās izrādes 3 jan ce Finita la comedia 19 00 3h 15min Lielā zāle Ls 4 00 15 00 Pirkt 4 jan pk Finita la comedia
    http://dailesteatris.lv/aktieris/242/ (2012-12-26)