archive-lv.com


Web directory, archive
Search archive-lv.com:


Find domain in archive system:
archive-lv.com » LV » B » BALTICTALENTS.LV

Total: 12

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Baltic Talents
    Talents 2013 3 pusfināls notiks 12 14 maijā kompānijas Tallink kruīzu prāmī Isabelle maršrutā Rīga Stokholma Rīga Festivāla fināls šogad notiks 2 jūnijā Palladium koncertzālē Marijas iela 21 Rīga Festiv ā la ietvaros tiek noteikti labākie solisti un kolektīvi kuri gada garumā tiek aicināti piedalīties pasākumos kurus rīko Rīgas Dome vai festivāla Baltic Talents organizatori Pagājušajā gadā festivāla skatītāju simpātiju balvas liktenis tika noteikts ar SMS balsojumu radio JUST FM ēterā FM 97 3 Festivāla misija un mērķi Ar kultūras mākslas un mūzikas palīdzību palīdzēt jauniem izpildītājiem no dažādām valstīm apvienoties Piesaistīt bērnus jauniešus vecāko paaudzi mūzikai un mākslai Popularizēt mūžīgas vērtības tādas kā mīlestība ģimene draudzība kolektīvs un veselīgs dzīves veids Kulturālās ģimenes atpūtas popularizācija Pievērst sabiedrības uzmanību uz bērnu invalīdu problēmām Palīdzēt bērniem invalīdiem sajust sevi par nozīmīgiem un pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem Atklāt talantus neskatoties uz cilvēku nācijas vecuma reliģijas u c Apmaiņa ar pieredzi un radošiem sasniegumiem Starptautisko sakaru nostiprināšana ar kultūras un mākslas palīdzību Mērķa auditorija Dažāda vecuma cilvēki kuru ienākumu līmenis sociālā un reliģiskā piederības ir ļoti dažādas bet kuri grib aktīvi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku Žūrijas locekļi Ž ūrijas kolēģijā tiek aicināti pazīstami kultūras mākslas un šov biznesa pārstāvji piemēram Komponists Boriss Rezņiks Džeza izpildītāja Olga Pīrāgs Nacionālās operas solists Oļegs Orlovs Izpildītājs un komponists Niks Matvejevs Komponists Mihails Litvinovs Izpildītājs Normunds Rutulis Kinorežisore Laima Žurgina Komponists un producents Boriss Tarasovs 8 un 9 Maija svētku koncertu g alvenā režisore TV 3 režisore TV 3 Agita Pančenko Latvijas Radio 4 vadītājs programmas Zvezdoljot vadītājs Andrejs Volkovs Un citi pazīstami kulturālās diasporas pārstāvji Festiv āla organizatori SIA Deju teātris AMRITA Direktore Ivonna Jankeloviča Sadarbības piedāvājums sponsoriem Piedāvājam Jums atbalstīt festivālu Baltic Talents nodrošinot dāvanas vai līdzekļus dāvanu uzpirkšanai festivāla laureātiem sekojošās nominācijās No 7 līdz 11 gadiem No 12 līdz 16 gadiem No

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/ (2013-09-01)
    Open archived version from archive


  • Baltic Talents - Uzvarētāji
    KIVIUKAI ROCK AROUND THE CLOCK Solisti Deja 8 12 g 1 vieta PURIŅA DINA DARJANA TANEC POD BARABANI 2 vieta ALINA ČERŅAVKA ŽEMČUŽINA VOSTOKA Grupas Deja 8 12 g 1 vieta TRIUMFS SCHOOL GIRLS AMERICAN DAUGHTERS 2 vieta JUMP KOŠKI 3 vieta TRIUMFS KARŠĒJMEITENES BRING IT ON DANCE FLAMES Solisti Vokāls 13 16 g 1 vieta LORENA APELJ SWEET PEOPLE 2 vieta MARTA SALJCEVIČ SKYFALL Grupas Vokāls 13 16 g

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/uzvaretaji.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive

  • Baltic Talents - Fotogalerija
    17 Festivāla laureāte Daniela Šaitere Uzvarētāja nominācijā Solo deja Polina Semjonova 8 12 1 vietas ieguvējs nominācijā Solo deja Timurs Junusovs 17 2 vietas ieguvēja nominācijā Solo vokāls Sanita Ķilupe 17 Festivāla Baltic Talents 2012 fināla laureāti Uzvaretāja nominācijā Solo deja Olga Aleksejeva 17 Uzvaretāja nominācijā Solo vokāls Darja Žuravļova 12 16 3 vietas ieguvēja nominācijā Solo vokāls Anastasija Granenko 6 11 3 vietas ieguvēji nominācijā Vokālā grupa ansamblis Rozīnes

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/Fotogalerija.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive


  • Baltic Talents - Kontakti
    Briņinieku iela 36 Rīga LV 1001 Latvija ieeja no pagalma puses 2 stāvs starp A Čaka un Kr Barona ielām Tālrunis 371 67282042 līdz pusdienām Mob telefons 371 26439857 E

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/Kontakti_LV.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive

  • Baltic Talents
    в Доме Москвы ул Марияс 7 3 полуфинал состоится 12 14 мая на круизном пароме компании Tallink Isabelle по маршруту Рига Стокгольм Рига Финал фестиваля пройдёт 2 июня в концертном зале Palladium ул Марияс 21 В рамках фестиваля ежегодно определяются лучшие сольные исполнители и коллективы которые в течении года приглашаются на различные мероприятия и концерты организованные Рижской Думой и организаторами фестиваля В 2012 году приз зрительских симпатий был определен путем SMS голосования на радио JUST FM FM 97 3 Миссия и цели фестиваля Помочь молодым исполнителям из различных стран объединиться под идеологическими значениями культуры искусства и музыки Привлечь детей молодежь и более старшее поколение к музыке и искусству Популяризировать вечные ценности такие как любовь семья дружба коллектив здоровый образ жизни Популяризация культурного семейного отдыха Раскрыть таланты всех представителей общества в не зависимости от нации возраста и религиозной принадлежности Обмен творческими достижениями и опытом Укрепление международных связей через культуру и искусство Целевая аудитория Люди всех возрастов любого достатка вне зависимости от социальной принадлежности национальности и религиозной принадлежности желающие активно и интересно проводить свой досуг Жюри В жюри приглашаются известные люди в сфере культуры искусства и шоу бизнеса Среди них такие известные персоны как Композитор председатель жюри Борис Резник Джазовая исполнительница Ольга Пирагс Солист национальной оперы Олег Орлов Исполнитель и композитор Ник Матвеев Композитор Михаил Литвинов Исполнитель Нормунд Рутулис Кинорежиссёр Лайма Жургина Композитор и продюсер Борис Тарасов Главный режиссер концертов 8 и 9 мая День Победы режиссер TV 3 Агита Панченко Диктор Латвийского радио 4 ведущий программы Звездолет Андрей Волков И другие не менее известные представители культурной диаспоры Организаторы фестиваля SIA Deju T e ātris AMRITA Директор Ивонна Янке лович Предложение для спонсоров Предлагаем Вам оказать поддержку для фестиваля Baltic Talents в награждении победителей в номинациях в качестве выделенных призов или средств на их приобретение 7 11 лет 12 16 лет 17

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/glavnaja.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive

  • Baltic Talents
    culture art and show business Among them are well known names such as Jazz singer Olga Pirags Soloist from the national opera Oleg Orlov Performer and composer Nick Matveev Composer Michael Litvinov Singer Normund Rutulis Film producer Laima Zjurgina Composer Boris Reznik ORGANIZERS SIA Deju Teatris AMRITA Director of the festival Ivonna Jankelovitch OFFER FOR SPONSORS We invite you to support festival Baltic talents through supplying means for prizes 7 11 years 12 16 years 17 years and older Nominations Number of winners Vocalists Vocal groups Dance groups Classical dance Modern dance Belly dance Oriental dance Vocalists Vocal groups Dance groups Classical dance Modern dance Belly dance Oriental dance Vocalists Vocal groups Dance groups Classical dance Modern dance Belly dance Oriental dance Grand Prix 1st Place 2nd Place 3rd Place 6 6 6 6 WE GUARANTEE We will refer to the name of your organization in interviews and news items We will support advertisings during the festival We can place advertisements on the stage or in the area of the festival We will give information about your organization on the site of the festival We can put your logo on advertisement material of the festival THE AIM OF THE FESTIVAL 1 To promote talented young people 2 To help talented people with their development 3 To make art more popular for groups of different ages 4 The exchange of experiences and success in the field of art for participants from different Baltic countries 5 To improve the contacts between groups of performing art and their leaders 6 To improve international ties through culture and art The jury of festival Baltic talents 2010 1 Igor Grinberg president of the assotiation of Latvian modern dance 2 Alexander Geronjan head redaktor of school newspaper Our generation 3 Vladimir Norvind chairman of the organization of slavic culture Harmony 4 Aba Gertcbach producer 5 Sarma Keisha director of winter and summer pensionat for children and adults Knipska 6 Oleg Orlov chairman of the jury solist of the national opera of Latvia and Estonia 7 Theophanus Erdey Gruz scientifical employee at the national research institute of chemistry Budapest Hungary 8 Roman Jakubov leader and solist of the pop group Romiros 9 Andrej Loss chairman of wellfare organization Help people THE PROGRAM OF THE FESTIVAL 2 3 rd of March 2013 The House of Moscow 1 st part of the festival 10 00 registration of participants 11 00 12 00 contest for participants in the age from 5 years till 7 years 12 00 14 00 contest for participants in the age from 8 years till 12 years 14 00 17 00 contest for participants in the age from 1 3 years till 16 years 17 00 17 30 the award ceremony of the 1st part of the festival 2 nd part of the festival 18 30 22 00 contest for participants in the age from 17 years and elder 22 00 22 30 the award ceremony of the 2nd part of the festival RULES OF PARTICIPATION

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/main.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive

  • Baltic Talents - Победители
    I место KIVIUKAI ROCK AROUND THE CLOCK Солисты Танец 8 12 лет I место PURIŅA DINA DARJANA TANEC POD BARABANI II место ALINA ČERŅAVKA ŽEMČUŽINA VOSTOKA Группы Танец 8 12 лет I место TRIUMFS SCHOOL GIRLS AMERICAN DAUGHTERS II место JUMP KOŠKI III место TRIUMFS KARŠĒJMEITENES BRING IT ON DANCE FLAMES Солисты Вокал 13 16 лет I место LORENA APELJ SWEET PEOPLE II место MARTA SALJCEVIČ SKYFALL Группы Вокал 13

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/pobediteli.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive

  • Baltic Talents - Winners
    BITĪTES Dance contest Duets 5 7 years 1 st place AUSEKLIS PESENKA PRO ŠENKA Vocal contest Soloists 8 12 years 1 st place EVA I WILL ALWAYS LOVE YOU 2 nd place PAULINA SKRABITE DANCE WITH MY FATHER 3 rd place JULIJA JURAN MOON RIVER Vocal contest Groups 8 12 years 1 st place LAI SKAN MUŠA DUŠA 1 st place KIVIUKAI ROCK AROUND THE CLOCK Dance contest Soloists 8 12 years 1 st place PURIŅA DINA DARJANA TANEC POD BARABANI 2 nd place ALINA ČERŅAVKA ŽEMČUŽINA VOSTOKA Dance contest groups 8 12 years 1 st place TRIUMFS SCHOOL GIRLS AMERICAN DAUGHTERS 2 nd place JUMP KOŠKI 3 rd place TRIUMFS KARŠĒJMEITENES BRING IT ON DANCE FLAMES Vocal contest Soloists 13 16 years 1 st place LORENA APELJ SWEET PEOPLE 2 nd place MARTA SALJCEVIČ SKYFALL Vocal contest Groups 13 16 years 1 st place KIVI VĒL 2 nd place SMILE WINGS 3 rd place DRAUDZENES LA MIJA MUSIKA Dance contest groups 13 16 years 1 st place LEZGINKA KAVKAZKIJ VOSTORG 2 nd place LEZGINKA PRIVETSTVENNAJA LEZGINKA GORSKIJ TANEC 3 rd place JUMP JAMES BOND Vocal contest Groups 17 1 st place LAI SKAN BET KAD TU NĀC Vocal contest

    Original URL path: http://www.baltictalents.lv/winners.htm (2013-09-01)
    Open archived version from archive


archive-lv.com, 2017-08-21